Тепер чиновники можуть законно ховати свої гроші, – Климпуш-Цинцадзе

213
Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе прокоментувала запуск системи електронного декларування без необхідного сертифіката безпеки.

За словами Климпуш-Цинцадзе, запуск системи електронного декларування доходів без відповідного сертифіката дозволить українським чиновникам безкарно приховувати свої гроші.
«Згідно з антикорупційним законодавством, державні службовці зобов’язані подавати декларацію тільки один раз, і повторно ніхто не має права змусити їх це зробити. Таким чином, подавши недостовірну інформацію для декларування до отримання сертифіката (в режимі дослідної експлуатації), особа не буде притягнута до кримінальної відповідальності, оскільки така декларація не може бути належним доказом у суді», – написала у своєму Facebook віце-прем’єр-міністр.
Також вона зауважила, що відсутність сертифіката унеможливить застосування норми закону про притягнення до відповідальності за надання неправдивої інформації в поданих деклараціях про доходи.
На її думку, в Україні просто саботували запуск системи електронного декларування доходів.
Нагадаємо, 15 серпня в Україні запустили систему електронного декларування доходів посадовців, проте процедура відбулася без необхідного сертифіката відповідності системі захисту інформації.

Коментарi

Коментарiв