Павло Толстихін: «Державі пофіг на доходи чиновників, суддів і прокурорів»

239
Тут Прем’єр, Президент і ціла служба спеціального зв’язку не можуть зробити так, щоб доходи чиновників було видно в режимі онлайн. Чому?
Навіщось їм потрібні доходи громадян, їх податки, підняти їм тарифи, ввести акцизи, зробити пиво алкоголем нарівні з горілкою і віскі, перетворити закарпатський коньяк в елітний напій, зробити поїздку в інтерсіті рівній за вартістю перельоту в Барселону європейським лоукостом. Все це робилося не просто швидко, а блискавично. Гавкнути не встигли, як в бюджеті ставка прибуткового податку вже 20%, спасибі, що знизили ЄСВ.
У мене другий день бомбить від цієї х*рні з декларуванням.
Кожен приїжджий європеєць в шоці від системи конвертів, валіз і пакетів із діамантами в будь-якому міністерстві. Начальник департаменту постачання якої-небудь районної сільради по ідеї повинен читати лекції в Оксфордській школі бізнесу про те, як він прийшов до успіху і став доларовим мільйонером просто ставлячи печатку на бланку. І ще десяток його підлеглих, які або прийшли або ось-ось прийдуть до успіху, просто розпаювавши землі правильним потрібним людям на чорних шестисотих (можливо броньованих) мерседесах із державними номерами.
Державі потрібні твої доходи, українець. Але йому зовсім пофіг на доходи чиновників, суддів, прокурорів (згадав про декларації доброчинності і заплакав). Колишніх і майбутніх глав міністерств, відомств, соцзабезів, рад та інших кабінетів із жовтими шпалерами і вогкістю в кутах. Всі ці люди потрібні державі, вони його опора, а не ми з вами. Що дратує неймовірно і з чим вже третій рік активісти, журналісти, деякі депутати та інші небайдужі люди безрезультатно борються, а замість результату отримують внесені з голосу правки до законів, саботаж виконавців і надуті щоки перших осіб – «ми не дозволимо», «ми винних покараємо».
Он Оберемко порахував скільки в країні суддів і скільки років треба, щоб кожного розслідувати і витурити стусанами з доказами, розкладеними красиво на підлозі професійними СБУшниками. У кішок стільки життів є.
У нас немає.

Коментарi

Коментарiв