Аналітик пояснив, коли економіка Росії остаточно «загнеться»

263
Політичний аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач спрогнозував, що найважчий період російської економіки настане після виборів до Держдуми у першому півріччі 2017 року.

«Особливо чутливим для російської економіки буде початок і весна 2017 року. Тоді їм не просто доведеться «відпустити» ціни та курс рубля, а й сплачувати величезний зовнішній борг, погашати облігації зовнішньої позики. І це стане суттєвим ударом для всієї економічної системи Росії. Кремль міг би набагато пом’якшити цей удар, якби продемонстрував прогрес щодо виконання Мінських домовленостей і зміг би претендувати на ослаблення санкцій Заходу», − зазначив Горбач.
Він уточнив, що під час саміту G20 Президент РФ Владімір Путін не ставив безпосереднього питання щодо санкцій під час двосторонніх переговорів із лідерами західних країн. Крім того, як він наголосив в ефірі Обозревателя, запровадження антисанкцій проти продуктів із Європи до кінця 2017 року свідчить про те, що Росія готується до тривалої облоги. 
«Але Путін не піде на поступки і, відповідно, пом’якшення західних санкцій. У Кремлі традиційно політичні пріоритети вищі, ніж економічні. І тому Москва буде чекати зміни влади у США, Франції та Німеччині, щоб домовлятися вже із новими лідерами цих держав, диктуючи свої, російські, умови», − висловив думку аналітик.

Коментарi

Коментарiв