Гройсман зробив гучну обіцянку щодо держбюджету на наступний рік

173
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв, що Кабінет Міністрів внесе на розгляд Верховної Ради «чесний бюджет, із реальними доходами і витратами».

8 вересня 2016 року під час засідання уряду Гройсман заявив, що КМУ планує намір виконати вимоги Бюджетного кодексу і внести у вересні у Верховну Раду проект державного бюджету на 2017 рік, який буде чесним, якісним, із реальними доходами і чітким розподілом витрат – передає УНІАН.
Крім того, він нагадав, що влада вже визначилася з пріоритетами бюджету на наступний рік. Зокрема йдеться про оборону, безпеку, розвиток інфраструктури, підтримку машинобудування, захист аграріїв і галузь освіти.
«Ми повинні у вересні внести до парламенту чесний бюджет. Це реальні доходи та відкритий розподіл коштів. Ми зробили пріоритети: це оборона і безпека, підтримка економічного зростання, підтримка аграріїв, продовження децентралізації, активна енергоефективність. Ми повинні підтримати машинобудування і один з головних пріоритетів – освіта», – наголосив Гройсман.
Нагадаємо, нещодавно уряд заявив, що у проекті державного бюджету України на 2017 рік буде закладено нові принципи економічної політики, що залишатимуться незмінними протягом 5 років. Відповідно до проекту бюджетної резолюції, затвердженої урядом у червні поточного року, передбачено зростання ВВП 2017 року на 3-4%, інфляцію на рівні 8,1%, рівень безробіття 8,6%, прогнозний рівень держборгу − 66,8% ВВП і курс гривні на рівні 27,2 гривні за долар.

Коментарi

Коментарiв