Кабмін категорично заявив, що не знижуватиме тарифи

189
Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що КМУ не знижуватиме тарифи, проте розгляне рішення щодо підвищення заробітних плат.

«Стратегічне рішення, яке ми зараз готуємо, – це рішення, що стосується підвищення мінімальних заробітних плат. Воно, сподіваюсь, буде ухвалене парламентом, воно опрацьовується, і ми вважаємо, що це дозволить розібрати те коло проблем, яке на сьогодні існує», − зазначив Рева.
За його словами, цей закон поширюватиметься і на осучаснення пенсійних виплат для українців – передає Укрінформ
«Політика уряду полягає в тому, щоб підвищувати соціальні стандарти – зарплати і пенсії. Але не просто підвищувати, а повернути соціальну справедливість. Не треба всім підвищувати пенсію. Потрібно зробити так, щоб люди отримали належне їм», – наголосив урядовець, коментуючи ліквідацію «зрівнялівки», коли громадяни з різним стажем роботи отримають фактично однакову пенсію. 
Крім того, міністр соціальної політики підкреслив, що на зниження тарифів на житлово-комунальні послуги чекати не варто, оскільки в такому разі державі доведеться дотувати надавачів послуг. Він нагадав, що 2014 року лише для «Нафтогазу» з державного бюджету було перераховано 114 мільярдів гривень. Відповідно, з огляду на ціни 2016 року потрібно буде 170 мільярдів гривень. 
«Тому вихід – у підвищенні життєвих стандартів наших людей», – резюмував наголосив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв