Гройсман презентував проект держбюджету-2017 зі зростанням мінімальної зарплати

172
В ефірі 112 Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував проект державного бюджету України на 2017 рік.

Відповідно до проекту державного бюджету України на 2017 рік, заплановано зростання мінімальної зарплати на 10,1% до 1762 гривень.
У цілому державний дохід складатиме близько 712 мільярдів, видатки – приблизно 790 мільярдів. Також, відповідно до документа, дефіцит становитиме понад 77 мільярдів. Крім того, дохідна частина зведеного бюджету разом з місцевими – 876, 9 мільярда.
Проект держбюджету на наступний рік передбачає витрати на медицину на суму близько 8,2 мільярдів, за заробітна плата лікарів становитиме близько 8 тисяч гривень на місяць. 
Крім того, 1 мільярд буде виділено на розвиток культури, половину цієї суми витратять на розвиток кінематографа. 
Також передбачається, що українська економіка зросте приблизно на 3%.
Презентуючи проекту держбюджету на 2017 рік Гройсман зауважив, що в документі не буде заплановано підвищення доходів за рахунок підвищення ставок податків.
«Структура доходів залишається стандартною, ми не передбачаємо збільшення загальних доходів бюджету за рахунок збільшення ставок податків. Ми вважаємо, що нам не треба ставити умов тиску на бізнес, тому ми не будемо підтримувати підвищення загальнонаціональних податків», – наголосив очільник Кабінету Міністрів України.

Коментарi

Коментарiв