Україна вражає своїми успіхами, але їй дечого не вистачає, − Тімоті Аш

259
Англійський фінансист Тімоті Аш у рамках форуму YES, що відбувся напередодні в Києві, прокоментував економічну ситуацію в Україні.

За словами Аша, Україні дійсно є що запропонувати інвесторам і є чим торгувати з європейськими країнами. Він висловив думку, що, зокрема, Україна може підписувати вигідні угоди з Великою Британією, а не з країнами ЄС, які певною мірою обмежують український експорт. 
«Думаю, що для того, щоб привабити іноземних інвесторів в Україну, потрібна якась проста, але міцна ідея. Які переваги України як ринку? Я вважаю, що тут великий внутрішній ринок, відносно дешева і освічена робоча сила. Є розмови про реформи, але робота над ними триває вже два чи три роки. Отже, хотілося б почути виправдання», – зауважив у коментарі Радіо Свобода англійський фінансист.
Тим не менше, він відзначив успіхи України, зокрема йдеться про  макростабільність, відносно стабільну валюту, успішну співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Він підкресли, що все це вражає на тлі постійної війни на Сході. 
Аш нагадав, що свого часу у Грузію вкладали гроші через антикорупційний порядок денний. На його думку, нині Україна повинна дотриматися цього рецепту: «Якщо українські політики доведуть, що працюють в цьому напрямку, Україна стане гарним місцем для інвестування через відносно просту регулятивну і податкову системи».

Коментарi

Коментарiв