Гройсман закликав українців оформлювати субсидії

195
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав населення оформлювати субсидії.

За словами Гройсмана, найближчим часом близько 9 мільйонів українських родин із 15 мільйонів, наявних у державі, оформлять найближчим часом субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.
Прем’єр пообіцяв, що субсидії покриють зростання тарифів, і тому фактично українці тепер платитимуть навіть менше, ніж торік.
«Ми розрахували (передбачили в бюджеті, що субсидії отримають) до 9 мільйонів родин. Але реальна картина буде, коли люди оформлять субсидії. Більше точно не буде. Самі субсидії отримають відповідний захист. Ця система достатньо справедлива. Тобто ти маєш невисокий дохід – за тебе держава допоможе заплатити», – наголосив очільник уряду. 
Крім того, він закликав населення оформлювати субсидії, оскільки державному бюджету вигідніше надавати адресну допомогу кожній родині, аніж виплачувати дотації комунальним підприємствам. Глава Кабміну зауважив, що родинам, які оформили субсидії раніше, на цей опалювальний сезон їх подовжать та перерахують автоматично.
«Є шість мільйонів родин, які сьогодні отримують субсидії. Хочу всіх заспокоїти, що система спрацює (і відбудеться переоформлення). Пенсіонерів це не стосується – усім, кому були призначені субсидії, будуть автоматично перепризначені. Дуже важливо, аби люди були уважні, коли їм виставляють рахунки, коли вони мають розібратися в цифрах. Усе інше держава зробить. Ми забезпечимо всі родини, які потребують підтримки, субсидіями. Ми не будемо субсидіювати, як було раніше, – давати дотації теплокомуненерго, «Нафтогазу» сотні мільярдів гривень. Ми дамо кожному громадянину, в якого є невисокий дохід, і ми його захистимо. А всі, хто має високий дохід, їздять на крутих машинах, мають великі будинки або квартири, нехай платять повноцінно», – цитує 24 Гройсмана.

Коментарi

Коментарiв