Це сир у мишоловці, − Ляшко про кредит від ЄС

199
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко розкритикував обіцяний Європейським Союзом кредит у 600 мільйонів євро в обмін на скасування мораторію на вивезення з України необробленого лісу-кругляка, що позбавить українців робочих місць.

За словами Ляшка, ухвалений Верховною Радою України мораторій на експорт лісу-кругляка терміном на 10 років уже протягом перших 7 місяців дії «приніс додаткові десятки мільйонів доларів інвестицій, виробництва й експорту і, головне, нові робочі місця для українців».
Крім того, лідер радикалів наголосив, що подібні кредити в нинішніх умовах для України є «сиром у мишоловці». 
«Ми будемо боротися проти намірів влади скасувати мораторій на експорт необробленої деревини, скільки б іноземних кредитів за це не обіцяли. Замість того, щоб своїми незграбними діями позбавляти українців роботи і гідного заробітку, уряд повинен перекрити контрабанду на митниці і налагодити вільний і некорупційний ринок деревини всередині країни, щоб кожен реальний виробник міг безперешкодно її купити», − зауважив у своєму Facebook нардеп.
Також він пообіцяв, що домагатиметься домагатися ухвалення законопроектів 2617 і 2618, якими скасовується оподаткування деревообробного обладнання.

Коментарi

Коментарiв