Нацбанк заявив про важливу новину для української економіки

201
Фахівці Національного банку України пояснили, чому вітчизняна економіка нарешті почала демонструвати позитивні показники.

Представники регулятора зазначили, що протягом ІІ кварталі 2016 року реальний ВВП зріс на 1,4% у річному вимірі. Крім того, порівняно з I кварталом 2016 року реальний ВВП підвищився на 0,6%.
«Основним рушієм економічного зростання у ІІ кварталі став інвестиційний попит, що підтримувався поліпшенням ділових очікувань. Зростання валового нагромадження основного капіталу прискорилося до 17.6%, що в цілому підтвердило наші оцінки щодо ключової ролі інвестицій у економічному відновленні 2016 року», – ідеться в коментарі прес-служби Національного банку. 
«Після тривалого спаду відновився приріст споживання домогосподарств (на 4.3% р/р), що теж було очікуваним на тлі його суттєвого падіння в попередні періоди», – зазначено в повідомленні. 
Також фахівці Нацбанку зауважили, що показники зростання ВВП менші за прогнози економістів у зв’язку з транспортними ускладненнями на Сході країни. Все це позначилося на промисловому виробництві, а також транспорті та торгівлі.

Коментарi

Коментарiв