Закон про ринок електроенергії в Україні може провалитися через борги

198
Директор Інституту енергетичних досліджень Дмитро Марунич пояснив, чи є імовірність того, що закон про ринок електричної енергії дійсно може запрацювати в Україні.

На думку Марунича, у поточних реаліях існування величезних боргів на вітчизняному ринку електроенергії існує велика ймовірність того, що новий позитивний закон може не запрацювати.
«Якщо закон про ринок електричної енергії в Україні буде ухвалено, то як в поточних реаліях, за умови величезних боргів на ринку електричної енергії, а вони перевищують 40 мільярдів гривень, як цей ринок зможе почати працювати? Відповіді на це питання немає у представників галузі», – наголосив у коментарі 24 експерт.
Крім того, він підкреслив, що сам законопроект не зможе вирішити питання боргів, але без вирішення цієї проблеми неможливо, щоб закон дійсно запрацював і приносив результати.
«Бо має все обнулитися. А хто ж ці борги погашати буде? Крім цього документу, щоб дійсно перейти до нового ринку, треба буде ще багато речей зробити. І чимало нюансів, які так оптимістично не дозволяють дивитися в майбутнє», – пояснив фахівець.

Коментарi

Коментарiв