Гройсман закликав не вестися на спекуляції щодо субсидій

323
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пояснив, чому довелося суттєво збільшити ціну на газ та кому доведеться платити більше.

«Держава з податків громадян покривала різницю в ціні як за бідних, так і за багатих, до того ж – значні кошти вимивались з бюджету через спекуляцію на різних цінах і завищених нормах споживання. Це колосальна сума, яка до 2015 року сягала 28% розміру державного бюджету», – зауважив у своєму Facebook Гройсман.
Також він наголосив, що тепер заможні українці платитимуть за себе самі, а ті, хто потребує допомоги – зможуть оформити субсидії, на які піде лише 4-6% від державного бюджету.
«При цьому ми ліквідовуємо нарешті газові схеми, які працювали роками. А збережені кошти спрямовуються на відродження обороноздатності країни, розвиток інфраструктури, поступове підняття соціальних стандартів», – підкреслив очільник Кабінету Міністрів.
«Цифри наочно показують, наскільки безпідставними є спекуляції деяких політиканів, що нібито коштів для виплати субсидій може забракнути», – пояснив глава українського уряду.

Коментарi

Коментарiв