В армії ховають корупцію, розпил і дерибан – віце-спікер ВРУ

281
Віце-спікер ВРУ Оксана Сироїд (одна з нардепів, які презентуватимуть звіт за результатами перебування в зоні бойових дій в Донбасі) розповіла про головні проблеми української армії.

«Ми були на передовій. Побачили фантастичних, професійних, досвідчених та патріотичних офіцерів і солдатів. Вони пройшли такий вишкіл, який не снився жодній армії світу. Вони розуміють виклики, шукають нову тактику», − наголосила Сироїд. 
«У той самий час, дивишся на людей – а тоді на берці «дерев’яні», форму, куплену на гуманітарці, на джипи волонтерські на транзитних номерах, на техніку і озброєння 70-х років минулого століття, і розумієш: щось не так. Ми поставили собі завдання розібратися у тому, як держава витрачає кошти. У 2016 році сумарний бюджет сектору безпеки і оборони склав понад 100 мільярдів гривень, із них лише 56 мільярдів гривень пішло на ЗСУ», − зауважила віце-спікер ВРУ.
За її словами, невідомо, на що витрачають ці кошти, оскільки вся відповідна інформація загрифована. 
«За напускною утаємниченістю ховається банальна корупція, розпил і дерибан у особливо великих розмірах. Передусім це відбувається на державних закупівлях починаючи від харчування і форми одягу до закупівлі озброєння. Страшно уявити, що відбувається у концерні «Укробонпром». Це майже півтори сотні підприємств. Сказати, що вони управляються непрозоро, то нічого не сказати. Ніхто не знає за яким принципом що купується, у якого підприємства і за скільки. Отримати інформацію в принципі неможливо», − підкреслила у коментарі НВ нардеп.

Коментарi

Коментарiв