Розенко пояснив, у якому разі в українців можуть відбирати субсидії

168
Віце-прем’єр-міністр із питань соціальної політики Павло Розенко пояснив, у яких ситуації українців можуть позбавляти субсидій. Про це інформує прес-служба КМУ

Напередодні Розенко доручив очільникам ОДА не допускати неправомірне позбавлення людей субсидій органами соціального захисту населення. 
«Сьогодні надзвичайно гостро постало питання позбавлення субсидій за надання недостовірних даних. Факти надання недостовірних даних, безумовно, є. Але я звертаю вашу увагу на те, що будь-яке позбавлення людини субсидії має відбуватися публічно, на засіданнях комісій із залученням – обов’язково – субсидіантів і заявників», – зауважив високопосадовець.
Він наголосив, що забирати субсидії і вимагати відшкодування у нужденних людей просто неприпустимо. Наприклад, минулого тижня чиновники намагалися позбавити субсидії родину з двома інвалідами І і ІІ групи.
«Вони продали житло і купили менше. І на підставі якогось акту якоїсь інспекції про неправомірність призначення субсидії за здійснення покупки вартістю більше 50 тисяч гривень, їх позбавили субсидії і вимагали повернути 10 тисяч гривень. Добре, що ми про це дізналися і повернули цю ситуацію назад», – підкреслив віце-прем’єр, додавши, що будь-яке позбавлення людини субсидії може бути лише в надзвичайних ситуаціях.

Коментарi

Коментарiв