Тимошенко звинуватила Гонтарєву у здачі банківської системи окупантам

154
Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко звинуватила очільницю НБУ Валерію Гонтарєву у збільшенні частки російських банків в Україні.

«Вона збільшила частку російських банків у банківській системі України з 12% до 41%. По суті вона здала окупантам нашу банківську систему», – заявила в інтерв’ю Лівому берегу Тимошенко.
Крім того, вона запевнила, що Гонтарєва є інструментом у руках Президента України Петра Порошенка, яку він використовує у власних фінансових махінаціях.
Також лідерка «Батьківщини» зазначила, що нині ошукані вкладники вимагають відставки Гонтарєвої та притягнення її до кримінальної відповідальності, а також вони хочуть добитися звільнення бізнес-партнера глави держави з посади голови Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
До того ж, нардеп розкритикувала рішення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про підвищення мінімальної зарплати для населення до 3200 гривень уже з 2017 року. 
«Великий обман тут полягає у тому, що разом з мінімальною зарплатою не піднімаються пропорційно решта заробітних плат у країні. Уряд Гройсмана повністю це відкинув», – наголосила Тимошенко.

Коментарi

Коментарiв