Гройсман обговорив мінімалку у 3200 з керівником місії МВФ

227
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та керівник місії Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду Рон ван Руден обговорили актуальні питання порядку денного співпраці України з МВФ, перебіг бюджетного процесу, підвищення мінімальної заробітної плати в Україні, а також плани уряду щодо подальших реформ.

«Уряд України і я як Прем’єр-міністр вважаємо пріоритетною нашу співпрацю із Міжнародним валютним фондом, виконання нашої спільної програми, в першу чергу, для того, щоб ситуація у нашій країні змінювалася, а ми могли забезпечити необхідні структурні реформи», – наголосив Гройсман.
Урядовий портал інформує, що, крім цього, очільник уряду заявив про прогрес, якого вдалося досягнути протягом 6 місяців роботи Кабінету Міністрів. Зокрема, КМУ провів дерегуляцію на енергетичному та фармакологічному ринках, розпочав реформу державної служби, скасував державне регулювання цін на продукти, продовжує децентралізацію та передачу повноважень на місця, а також боротьбу з корупцією, зокрема доклав усіх зусиль для запуску електронного декларування.
Також на порядку денному уряду щодо подальших необхідних змін: земельна реформа, створення більш справедливої та ефективної пенсійної системи, проведення масштабної відкритої та публічної приватизації.
«Ми у процесі, але для нас процес важливий, коли ми маємо дійти до результату», – підкреслив Прем’єр-міністр.
Під час зустрічі він повідомив партнерам, що в Україні виходить на фінальну стадію бюджетний процес. Уряд передав у парламент доопрацьований проект Державного бюджету на 2017 рік до другого читання.
«Ми розраховуємо на те, що чи не вперше проект бюджету буде прийнято у встановлені законом терміни», – зауважив Гройсман. Крім того, він повідомив керівнику місії МВФ, що з 1 січня 2017 року уряд передбачив збільшення мінімальної заробітної плати в країні удвічі. 

Коментарi

Коментарiв