Ми почали виходити з глибокої кризи – Гройсман

231
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав Верховну Раду якомога швидше розглянути доопрацьований проект державного бюджету на 2017 рік.

«Ми, як і обіцяли, підготували до другого читання бюджет на 2017 рік, передали його в парламент. Зараз у парламентських комітетах він буде опрацьований. І я би дуже хотів, щоб ми в терміни, які передбачені законом, ухвалили бюджет абсолютно планово і увійшли в 2017 рік прогнозовано», – зазначив у відеозверненні у Facebook Гройсман. 
«У бюджеті на 2017 рік ми передбачили ряд новацій… Мінімальна зарплата з 1 січня буде становити 3 200 гривень. Вперше за 25 років ми змогли привести у відповідність мінімальну заробітну плату до реального мінімального прожиткового кошика, який був встановлений на початку лютого», – наголосив очільник уряду.
Крім того, він запевнив, що бюджет є абсолютно збалансованим і реальним.
«І найголовніше, щоб ми, завчасно його ухваливши, одразу перейшли до плану заходів його виконання і вирішення тих завдань, які стоять у цьому бюджеті», – зазначив Прем’єр. 
«Нам потрібно провести багато підготовчої роботи, щоб відновити будівництво доріг. Нам потрібно зробити ряд важливих кроків, щоб із настанням нормального будівельного сезону розпочати широкомасштабну енергомодернізацію і багато інших речей», – підкреслив глава Кабміну. 
«Я розумію, наскільки сьогодні людям важко жити. І в одному питанні, я думаю, ми можемо достатньо ефективно побудувати якісних компенсаторів», – зазначив Гройсман.
Також він наголосив, що субсидії є «чіткою державної знижкою» на весь спектр житлово-комунальних послуг для родин, які мають невисокі доходи: «Якщо ви ще сьогодні не зробили кроки для оформлення субсидій – будь ласка, зробіть це». 
За його словами, цього тижня уряд також ухвалюватиме важливі рішення.
«Я глибоко переконаний у тому, що ми починаємо виходити з глибокої кризи, і ідеологія нашого уряду полягає в тому, що через економічне зростання ми будемо направляти ресурси для підвищення реальних стандартів життя наших громадян», – заявив Прем’єр-міністр.
Нагадаємо, 3 листопада Кабінет Міністрів України схвалив доопрацьований проект державного бюджету на 2017 рік. Того ж дня його передали до парламенту.

Коментарi

Коментарiв