Влада перекладає відповідальність за високі тарифи на «Київенерго» − експерт

210
Експерт у галузі енергетики Юрій Корольчук пояснив, навіщо Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив віце-прем’єру Геннадію Зубко провести перевірки п’яти найбільших регіональних підприємств теплокомуненерго щодо прозорості формування тарифів.

«Власне, у випадку теплокомуненерго більшість із них – це комунальні підприємства на місцях, тобто райони, міста, містечка, обласні центри, і безумовно, коли теплокомуненерго стає винним і це зараз дуже показово і в Києві, і в «Київенерго», і в інших теплопостачальних організацій», − зауважив Корольчук. 
«Коли людям буквально вказують «фас», тобто ось є винний, ви до нього звернетеся, вирішуватиме з ним питання, а уряд стоїть осторонь, мовляв хтось інший у цьому винен. Хоча основна причина в тому, що, власне, уряд підвищив ціну на газ і регулятор це затвердив», − наголосив в ефірі Голос Столиці експерт. 
Нагадаємо,раніше Володимир Гройсман заявив, що платіжки потрібно негайно перерахувати, а посадові особи недобросовісних компаній можуть будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за виставлення рахунків із «неадекватними цінами».
 

Коментарi

Коментарiв