Україна може отримати 600 мільйонів євро у січні – єврокомісар

189

Єврокомісар з питань євро та соціального діалогу Валдіс Домбровскіс заявив, що Україна може отримати наступний транш макрофінансової допомоги від Європейського союзу в січні 2017 року.

Політичне рішення щодо траншу ухвалене. Проте виділення траншу заблоковано, через порушення угоди про вільну торгівлю із Євросоюзом, а саме через заборону експорту деревини. Про це заявив єврокомісар Валдіс Домбровскіс в інтерв’ю для «Радіо Свобода».

«Ми, в принципі, досягли політичної домовленості з приводу наступного траншу – це 600 мільйонів євро. З боку Європейської комісії ми вже можемо починати підготовчі роботи. Але залишилося ще одне питання, яке має вирішуватися з українського боку» – сказав Валдіс Домбровскіс.

Український президент Петро Порошенко пообіцяв скасувати заборону на експорт деревини під час візиту в Брюссель на саміт Україна-ЄС. Єврокомісар зазначив, що є реальна можливість отримати транш вже у січні, якщо до кінця поточного року буде ухвалено законопроект про скасування заборони експорту деревини.

Коментарi

Коментарiв