Об’єм виведених грошей із України в офшори збільшився в 4 рази

195
Політичний і економічний експерт Всеволод Степанюк наголосив, що за нинішньої влади виведення грошей із України в панамські офшори збільшилася в чотири рази.

«Заява Володимира Гройсмана про те, що уряд робить усе, щоб зламати багаторічні схеми вимивання державних грошей у кишені олігархів, які привели українців до бідності – фарс. Цей «грабіж» досі відбувається. За нинішньої влади виведення грошей в офшори, розміщені в таких країнах, як Панама, збільшилася в чотири рази, виведення коштів в Гонконг зросло у вісім разів», – наголосив у коментарі ГолосUA Степанюк. 
Також економіст зауважив, що заяви Гройсмана щодо того, що Україну зробили бідною саме ці багаторічні схеми, не відповідають дійсності.
«Українці бідні, бо влада проводить неправильну політику. Олігархи – наслідок такої політики, саме влада зумовила можливість їх становлення. Чинна влада не є винятком. Тобто, починаючи від Кучми і закінчуючи Порошенком, влада створювала олігархічну систему», – стверджує експерт.
Саме тому, на його думку, в цій ситуації Гройсман критикує сам себе. 
«Завищені ціни на комуналку свідчать лише про те, що кількість грошей, що йдуть з країни, тільки збільшується. Більшість коштів від оплати комунальних послуг йде у приватні кишені. У підсумку всі отримані кошти вимиваються за кордон», – підкреслив фахівець. 

Коментарi

Коментарiв