Ситуація з «ПриватБанком» – пограбування держбюджету тисячоліття – Березюк

205
Очільник парламентської фракції «Об’єднання «Самопоміч»Олег Березюк під час засідання погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп ВРУ розкритикував націоналізацію «ПриватБанку». 

Очільник «Самопомочі» запевнив, що ситуація з «Приватбанком» – пограбування тисячоліття держбюджету України.
«У олігархічному системному державному управлінні політична корупція є основною складовою всіх проблем. 2/3 членів парламенту і уряду – це вірні прислуги олігархів… Олігархічний режим готує себе до відтворення», – підкреслив нардеп, додавши, що політична система у нього є, закон про вибори за відкритими списками на пропорційній основі ухвалювати не хочеться, тепер тільки потрібні гроші, і вони знайдуться. 
Крім того, парламентар зазначив, що «ПриватБанк» є найбільшим фінансовим закладом України, який відповідає за електронний обіг грошей в Україні, і, «безумовно, є правильним рішенням націоналізувати цей банк, тому що країні потрібна фінансова стабільність і безпеку». 
«Добре, що вклади громадян України будуть захищені, але є і друга частина медалі: це, напевно, найбільше пограбування тисячоліття держбюджету України. Хто заплатить за це все, хто заплатить 150 мільярдів гривень? Безумовно, люди, через бюджет країни», – наголосив Березюк.

Коментарi

Коментарiв