Борги Коломойського переклали на українців – Bloomberg View

201
Політичний оглядач Леонід Бершидський проаналізував можливі наслідки націоналізації «ПриватБанку», власником якого був олігарх Ігор Коломойський. 

Як зауважив політичний оглядач Леонід Бершидський на сторінках авторитетного видання Bloomberg View, втрати фактично передаються українським платникам податків, оскільки олігарх Ігор Коломойський і його партнер Геннадій Боголюбов, власники ПриватБанку, вже давно обібрали його до нитки.
За словами Бершидського, Коломойський незадоволений тим, що уряд поглинає його банк, але олігарх не міг би занадто відкрито «дуже добре потирати руки» – так само, як уряд не міг би пообіцяти відправити його до в’язниці. Вони уклали угоду, обмінявши стабільність «занадто великого, щоб збанкрутувати» банку на статус для Коломойського – «занадто великий, щоб бути ув’язненим».
Оглядач наголосив, що через три роки після революції стало очевидно, що Україна, якою керує олігарх, що став політиком, Петро Порошенко, взяла на себе сплату рахунку за більш ніж два десятиліття нездержливості корумпованих олігархів, говорячи людям, що вони повинні затягнути паски заради болісних, але необхідних реформ. 

Коментарi

Коментарiв