Гройсман запевнив, що Держбюджет-2017 «продовжить життя українців»

199
Під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що уряд переходить до виконання найважливішого фінансового документа країни на майбутній рік.

«Ми добре попрацювали, інклюзивно та знайшли правильний підхід до формування кошторису на наступний, 2017, рік. Ми вважаємо, що він буде бюджетом розвитку, бюджетом зростання», – наголосив очільник Кабінету Міністрів України.
За його словами, у Держбюджеті-2017 передбачається зростання економіки, а також зокрема реалізація масштабних проектів.
На думку Прем’єр-міністра, заплановані заходи для забезпечення ліками українських громадян дозволять «створити умови для того, щоб люди жили довше і менше хворіли».
«Одразу після підписання закону «Про Державний бюджет України на 2017 рік» уряд переходить до його виконання», – ідеться у повідомленні прес-служби КМУ.
Нагадаємо, 26 грудня Президент України Петро Порошенко підписав Державний бюджет на 2017 рік. Глава держави підкреслив, що видатки на оборону складають 5,2% від ВВП і зазначив, що в першу чергу «ці видатки сконцентровані на фінансуванні Збройних Сил України і спрямовані не тільки на фіксацію грошового, медичного, речового та харчового забезпечення, а і на фінансування державного оборонного замовлення».

Коментарi

Коментарiв