Реєстрація Увiйти
Вхiд на сайт
» » Нацбанк руйнує банківську систему України – економіст

Нацбанк руйнує банківську систему України – економіст

25-12-2016, 18:27
Автор: mironetti
Переглядів: 820
Версія для друку
Економіст, експерт Фонду громадської безпеки Юрій Гаврилечко прокоментував рішення Кабінету Міністрів України про націоналізацію «ПриватБанку».
Нагадаємо, увечері 18 грудня в Кабінеті Міністрів України повідомили про затвердження рішення про перехід «ПриватБанку» у стовідсоткову власність держави. Згідно з рішенням уряду, держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій «ПриватБанку» і гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів. Перехідний період стартував же 19 грудня.

Юрій Гаврилечко пояснив, що ж насправді відбулося з «ПриватБанком».

«Жоден банк, який був націоналізований в Україні, не працює: «Родовід» не працює», «Укргазбанк» не працює також. Давайте згадаємо історію. Відповідно, націоналізація «Приватбанку» – це фантастична історія, оскільки ніде у світі такого не відбувалося…», – підкреслив в ефірі Голосу Столиці економіст.

«Ніхто не знає, що відбувалося у «Приваті». Усі розмови про те, що хтось щось вивів, якісь активи. Неможливо вивести активи з банку так, щоб НБУ не помітив. Відповідно, це відбулося за вказівкою або за сприяння Нацбанку», – наголосив фахівець.

Крім того, він запевнив, що саме НБУ є ворогом банківської системи: «Так і є, і це висновок із діяльності очільниці НБУ. Нацбанк руйнує банківську систему України», – підсумував Гаврилечко.