Світовий банк спрогнозував зростання української економіки

413
Світовий банк оприлюднив доповідь «Глобальні економічні перспективи», що передбачає прогноз для української економіки зі зростанням 2017 року на рівні 2%. 

Згідно з доповіддю, Світовий банк залишив без змін прогноз економічного зростання України на найближчі три роки.
Так, експерти спрогнозували зростання економіки України 2017 року на рівні 2%, а 2018 і 2019 року – на рівні 3%.
«Серед імпортерів нафти, обсяг виробництва в Україні, який повернувся до зростання 2016 року, як очікується, зросте, виходячи з покращення безпекової ситуації та набирання обертів внутрішніх економічних реформ. Зростання 2017 року прогнозується на рівні 2 відсотків», – ідеться у документі.
Крім того, зазначено, що Україна досягла прогресу в реформуванні державних фінансів, управлінні боргом, енергетичному субсидуванні та банківській системі, але на тлі цього відмічено гальмування реформи у галузі державного управління, приватизації державних підприємств, а також реформи пенсійної системи.
Фахівці також вказали на геополітичні та регіональні ризики, зокрема у разі ескалації конфлікту на території України, а також впливу на ситуацію результатів президентських виборів у США і рішення Великої Британії про вихід із Європейського Союзу. 
«Глобальна невизначеність політики значно збільшилася після виборів в Сполучених Штатах і рішення Сполученого Королівства вийти з Європейського Союзу… Ескалація геополітичної напруженості також заважатиме зростанню. Ризики включають зростання напруженості в Східній Україні, конфлікт в Сирії, а також криза з біженцями», – підкреслили автори.

Коментарi

Коментарiв