У Кабміні відхрестилися від підвищення пенсійного віку

236
Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко повідомив, що уряд планує робити з питанням щодо підвищення пенсійного віку на тлі вимог МВФ для отримання наступного кредитного траншу. 

Віце-прем’єр підкреслив, що питання пенсійного віку залишається однією з тем дискусій із ключовим кредитором України – Міжнародним валютним фондом. Тим не менше, за його словами, уряд виступає категорично проти його підвищення, повідомив УНІАН.
«Не можна сказати, що питання пенсійного віку «знято», діалог на цю тему, безперечно, ведеться. Але у нас є чітка позиція: ми проти підвищення пенсійного віку, і жорстко тримаємо цю лінію», – запевнив Розенко. 
Крім того, він зазначив, що пенсійна реформа в Україні повинна зосередитися навколо переходу на трирівневу систему, а не на дискусіях про можливе підвищення пенсійного віку, перегляді тривалості страхового стажу і формули розрахунку виплат. 
«У цілому ідеологія розвитку трирівневої пенсійної системи, яка передбачає введення накопичувального рівня і розвиток недержавного пенсійного страхування, і може стати прекрасною основою для проведення подальшої пенсійної реформи в Україні», – стверджує урядовець.
Як він наголосив, нині доцільно буде відійти від суперечок з приводу чуток про майбутню реформу, і направити всі сили на формування стратегічного бачення розвитку пенсійної системи у цілому.

Коментарi

Коментарiв