Чого чекати від долара та євро цього тижня

212
Представниця банківської асоціації Ольга Коробкова зробила прогноз щодо курсу долара США та євро в Україні цього тижня. 

Минулого тижня долар у вільному продажу в Києві коштував 27,65 грн. На сьогодні – мінус 15 копійок. Євро також покотився вниз, утративши 40 копійок – від 29,70 до 29,30 гривень. 

Цього тижня, за прогнозом Коробкової, долар упаде і буде десь 27,40 гривні. 

«Цей тиждень – останній щодо сплати податків за кінець 2016-го. Компанії активніше продаватимуть долари, щоб розплатитися з державою. Ну, і 14 лютого. На Заході навіть економні чоловіки витрачають на своїх коханих 500 доларів. Ну, і ми, українки, сподіваємося на подарунки. І це гривні в плюс, бо хлопці полізуть у свої доларові НЗ, аби нас потішити», – пояснила у коментарі ТСН фахівець.

У цілому вона обіцяє зміцнення гривні на валютному ринку.

«За моїми прогнозами, гривня буде укріплюватися. Про це свідчать і обнадійливі новини з МВФ, і те, що Нацбанк дозволив банкам купувати валюту вп’ятеро більше», – запевнила фінансовий експерт. 

Крім того, зміцнити українську національну валюту може і новина, яку привіз із Брюсселя Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Так, уже протягом найближчих тижнів Європейський Союз обіцяє виділити Україні 600 мільйонів євро – другий транш макроекономічної допомоги. 

Про це очільник Кабінету Міністрів України домовився з президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером.

Коментарi

Коментарiв