Гроші на ремонт доріг у столиці можуть «роздерибанити» через Євробачення

157
Експерт із транспортних питань В’ячеслав Коновалов під час прес-конференції «Дев’яносто відсотків столичних доріг потребують ремонту: куди йдуть бюджетні гроші?» висловив думку, що 2017 року у зв’язку з проведенням «Євробачення» у Міжнародному виставковому центрі основна частина грошей, виділених на ремонт столичних доріг, «осяде» в районі станції метро Лівобережна. Про решту ж районів столиці можуть просто забути.

«Київ чекає серйозний «перекос». Навіть 1 мільярд гривень, що залишиться на ремонт столичних доріг, роздерибанять на користь Русанівки, Лівобережної», – стверджує Коновалов.
Він зауважив, що коли до Чемпіонату Європи з футболу-2012 будували дороги, то говорили, нібито гарантія якості буде 25 років. Однак насправді підрядники скромно зізнавалися, що навіть на ці суперсучасні дороги дають гарантію якості лише на рік.
«Хоч Київавтодор демонструє, що з кожним підрядником укладені додаткові угоди до договору, що у разі якщо асфальт зійде зі снігом, підрядник проведе певні роботи, це відбувається лише формально – на папері. Умовно кажучи, зі снігом зійшло декілька кілометрів дороги, а роботи зроблять лише на 100-200 метрів у вигляді косметичного ремонту», – додав Коновалов.
Нагадаємо, раніше Президент Петро Порошенко заявляв, що на будівництво доріг в Україні поточного року додатково буде виділено приблизно 15 мільярдів гривень від Національного банку.

Коментарi

Коментарiв