Бальцерович хоче покарати Коломойського за «драматичний стан» «ПриватБанку»

320
Співголова групи стратегічних радників із підтримки реформ в Україні Лешек Бальцерович заявив, що усі, хто довів «ПриватБанк» до жахливого стану, повинні понести покарання.

За словами Бальцеровича, стабілізація «ПриватБанку», а також його подальша приватизація буде відповідальним завданням для влади.
«Дуже важливо, як надалі розвиватиметься ситуація навколо «ПриватБанку». Звичайно, найголовнішим є оздоровлення ситуації в цьому банку, а далі – його приватизація. Це буде одним з тестів для влади», – підкреслив в інтерв’юУкрінформу польський реформатор.
Також він наголосив на важливості того, аби банк не був тривалий час у державній власності, оскільки тоді політики втручатимуться в його діяльність.
На думку високопосадовця, усі, хто довів «ПриватБанк» до такої драматичної ситуації, включно з колишнім власником Ігором Коломойським, повинні понести за це відповідальність.
На цьому тлі він навів приклад іспанського банку Bankia, в якому за величезні збитки керівники банківської установи, наприклад екс-очільник МВФ Родріґо Рато, були засуджені до тюремного ув’язнення.

Коментарi

Коментарiв