З квітня українські безробітні отримуватимуть більше

274

З 1 квітня в Україні зростає розмір мінімальної допомоги по безробіттю.

Від 1 квітня 2017 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю буде підвищений на 120 гривень і зросте до 1280 гривень. Про це інформують у Державній службі зайнятості.

У відомстві зазначають, що це підвищення стосується застрахованих осіб, страховий стаж яких впродовж попередніх 12 місяців, перед реєстрацією в центрі зайнятості, становив не менше шести місяців.

«Такі громадяни мають право на отримання допомоги по безробіттю, розмір якої залежить від розміру заробітної плати за останнім місцем роботи, страхового стажу та причини звільнення, однак не може бути меншим, ніж 1280 гривень», – йдеться у повідомленні Державної служби зайнятості.

При цьому зазначено, що «загальна тривалість виплати зазначеної допомоги не може перевищувати 360 календарних днів протягом двох років». В той час як для осіб передпенсійного віку (за 2 роки до настання права на пенсію) тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 720 календарних днів.

Що стосується максимального розміру допомоги по безробіттю, то вона не має бути більшою від чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який зараз становить 6400 гривень.

Коментарi

Коментарiв