Не велика і могуча – економіці РФ знадобиться 30 років для відновлення після санкцій

339
Санкції Заходу проти Російської Федерації є дуже дієвими попри заперечення кремлівських політиків, оскільки саме через них економіка Росії впала до рівня початку 2000-их років. Окрім того, після 5-ти років санкцій російській економіці знадобиться 20-30 років для відновлення. Таку думку висловила політолог Олеся Яхно.

За словами Яхно, Захід не мав на меті моментально зруйнувати Росію, адже це несе певні ризики.
«Завдання було таким: продемонструвати, що санкції і подальше за ними падіння економіки – це вибір самої РФ. У Москві ж розуміли, що їх агресивна зовнішня політика не залишиться без уваги і Захід відреагує. Після чотирьох-п’яти років санкцій для відновлення економіки Росії знадобиться 20-30 років», – підкреслила у коментаріГордону експерт.
Також вона зауважила, що російська влада намагається використовувати давні конфлікти між різними країнами світу, щоб зруйнувати вже налагоджені взаємини цих держав.
«Але світ живе в сучасних реаліях. І поки Росія наполегливо бореться з умовними бандерівцями, китайський юань став п’ятою резервною валютою МВФ. Тобто світ розвивається. А Росія в розвитку і економіці відкинула себе до рівня навіть нижчого, ніж була на початку 2000-х. Тому я вважаю, що санкції дуже навіть ефективні», – пояснила політолог.

Коментарi

Коментарiв