Марина Данилюк: Про відставку Гонтарєвої й рожеві мрії про долар по 8

360
Два найбільших наівняка після оголошення Готарєвої про відставку:
1.Віра, що повернеться долар по 8. По-моєму, ці люди живуть в своєму рожевому світі й не бачать нової конфігурації, в якій опинилась держава, яка п’яту частину бюджету має витрачати на підтримку оборонки, якби ця будка зовсім не на**нулась.
По-друге, держава завжди була орієнтована на метал, вуголь, «Донбас всех накормит», і змушена переорієнтовуватися від цих індустріально-колгоспних наівняків рівня 70-хх років минулого століття.
2.Віра в те, що прийде такий собі Віктор Ющенко на пост глави НБУ і наведе порядок. Той момент, коли політичні трупи треба лишати в склепах, а не займатися політичною некрофагією. Людина мала шанс щось зробити.
У довоєнні часи, коли економіка йшла в ріст, за певний час до накачування ситуації «фашизм не пройдет» на Сході/Півдні, за певний час до того, як ФСБ і місцеві комуняки почали реально розкачувати ситуацію в Криму.
Я уже не кажу, що, власне, Ющ воскресив Януковича і привів на РНБО гінекологшу Богатирьову. Для фанатиків – скажу, що тінейджерство провела в краях Ющенка і там на нього плюються, бо хробак і лише прискорив агонію провінційного містечка. Власне, тому я за наступника Гонтарєвої – спеціаліста банківської сфери без політичних зашкварів.

Коментарi

Коментарiв