Кабмін: Субсидії не нараховуватимуть споживачам, які мають заборгованість

343
Субсидію не призначатимуть, якщо буде наявна заборгованості

З 1 травня житлова субсидія не призначатиметься на наступний період при наявності двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у споживача.

Про це йдеться в тексті постанови, пише ГолосUA.

Згідно з документом, якщо протягом двох місяців з дати інформування документально одержувач підтвердив сплату заборгованості або уклав договір про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії. В іншому випадку – з місяця, в якому отримувач документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Кабмін встановив, що місцева влада або створені ними комісії можуть приймати рішення про призначення житлових субсидій у випадках, не передбачених діючими правилами. Фінансування таких субсидій здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Також при призначенні субсидій тепер враховуватимуться доходи членів сім’ї з урахуванням податку на доходи фізичних осіб – до таких доходів належить допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

При цьому при розрахунку субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається виходячи із середньомісячного сукупного доходу осіб за чотири квартали (раніше – за попередній календарний рік), за два місяці до того, з якого призначається субсидія.

Також Кабмін відповідною постановою ввів смс-інформування українців про призначення субсидії.

Коментарi

Коментарiв