Економіка не зможе пробігти і стометрівку – економіст зробив невтішний прогноз для РФ

385
Відомий економіст розповів про серйозні проблеми економіки РФ

На сьогодні російська економіка перебуває в стані кризи та застою. Проте економіка Росія ще довго зможе протриматися в стані стагнації.

Про це у коментарі Обозреватель розповів російський економіст, екс-співробітник адміністрації президента РФ та опозиційний політик Дмітрій Нєкрасов.

«Можуть бути коливання на 1-2% ВВП в ту чи іншу сторону, але в поточній ситуації радикальних змін не очікую. Скорочення економіки, викликане зниженням нафтових цін і санкціями, вже відбулося», – підкреслив фахівець.

За його словами, без зміни нафтових цін та зовнішніх змін не вбачає передумов для якогось різкого падіння російської економіки.

«Проте у той же час не бачу передумов і для зростання. Тобто ми перебуваємо на такій, скажімо, точці рівноваги», – зауважив економіст.

«Говорячи метафорично, є однозначно хвора людина. Але є два абсолютно різних питання: чи може хворий пробігти стометрівку і скільки років ще він проживе?», – наголосив Нєкрасов.

«Стометрівку російська економіка пробігти не зможе, але прожити в такому стані зможе дуже довго», – запевнив опозиціонер.

Коментарi

Коментарiв