МВФ завершив оцінювання держбюджету України на 2016 рік

261
Міністр фінансів України Наталія Яресько повідомила, що Міжнародний валютний фонд завершив процес оцінки державного бюджету на 2016 рік, наданого ВРУ.
МВФ завершив оцінювання держбюджету України на 2016 рік
Міжнародний валютний фонд визнав закон «Про державний бюджет України на 2016 рік» таким, що відповідає вимогам і меті двостороннього співробітництва – передає ТСН.
«Під час розгляду у Верховній Раді народні депутати, по-перше, запропонували до проекту бюджету низку змін, що не були узгоджені з МВФ, по-друге, відмовилися від ухвалення нової редакції Податкового кодексу, яка була ухвалена Президентом на Національній раді реформ і стала основою законопроекту про держбюджет, узгодженого Мінфіном із МВФ», – наголосила Яресько.
Раніше нардеп від «БПП» виявив у держбюджеті поправку, відповідно до якої запровадження електронної системи декларування доходів українських чиновників заплановано на 2017 рік. Це могло б зірвати домовленості з Міжнародним валютним фондом. Спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман пообіцяв, що в лютому парламент перегляне держбюджет.

Коментарi

Коментарiв