Кабмін у ІІ півріччі планує розпочати масштабну приватизацію

348

Уряд планує запустити процес масштабної приватизації державних активів в 3-4 кварталі. Про це заявила в ході роботи VIII Форуму з питань безпеки очільниця Міністерства фінансів України Наталія Яресько. «Ми взяли на себе зобов’язання проводити приватизацію, починаючи з третього-четвертого кварталу цього року, і, сподіваюся, цей план дій буде впроваджений», – сказала Яресько. За її словами, приватизація дозволить заощадити бюджетні кошти, які раніше спрямовували на субсидування держпідприємств.

Кабмін у ІІ півріччі планує розпочати масштабну приватизацію

Як інформує Finance.UA, Кабінет Міністрів України в рамках скорочення державного сектора представив план приватизації держпідприємств, який включає продаж цього річ таких важливих державних активів, як Одеський припортовий завод, підприємство «Сумихімпром», декілька морських портів, компанія «Центренерго», державні частки у підприємствах теплової генерації і обленерго.
У переліку також є декілька підприємств, підпорядкованих Міністерству аграрної політики та продовольства, державні вугільні підприємства і шахти, концерн «Укрторф», науково-виробниче об’єднання «Електронмаш» та інші активи.
Загалом у списку на приватизацію – 286 об’єктів, з яких 43 об’єкти внесено до переліку заборонених до приватизації, для продажу яких необхідне рішення Верховної Ради.

Коментарi

Коментарiв