Законопроект пенсійної реформи в Україні уже підтримали МВФ і Світовий банк

437
В МВФ підтримали законопроект щодо пенсійної реформи в Україні

МВФ та Світовий Банк висловили свою підтримку законопроекту українського уряду щодо реформування пенсійної системи. До слова, проект закону був розроблений Міністерством соціальної політики за дорученням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

У повідомленні наголошується, що «крапку в переговорному процесі поставив Прем’єр-міністр України, який безпосередньо брав участь у переговорах з головою місії МВФ Роном Ван Роденом».

«Результатом переговорів стало затвердження збалансованого, комплексного документу, що базується на кращому світовому досвіді та дає відповіді на ті виклики і проблеми, які гостро стоять сьогодні перед українською державою та суспільством», – ідеться у повідомленні.

Окрім того, прес-служба КМУ опублікувала оригінали відповідних листів Світового Банку та Міжнародного валютного фонду.

«За підсумками наших на цьому тижні подальших обговорень ми висловлюємо свою підтримку законопроекту у його поточній формі. Наразі буде важливо отримати парламентську підтримку цьому законопроекту, зберігши в ньому всі засадничі елементи реформи, щодо яких ми досягли порозуміння», – зазначається у листі, підписаному Ван Роденом.

Коментарi

Коментарiв