Заява Коломойського про повернення «ПриватБанку» є просто піаром – експерт

486
Коломойський оскаржує в суді рішення про визнання «ПриватБанку» неплатоспроможним та його націоналізацію

Бізнесмен Ігор Коломойський оскаржує в суді рішення про визнання «ПриватБанку» неплатоспроможним та його націоналізацію. Що це означає для самого банку та його вкладників – пояснив доктор філософії з економіки Ілля Несходовський, передає Громадське.  

«Я думаю, що для самого банку це нічого не значить, тому що питання зміни власника на роботу банка не впливає. Тим паче, що цей банк є системо утворюючим, займає значну частку депозитів українців тощо», – підкреслив Несходовський.

Він також нагадав, що нещодавно було ухвалено рішення про докапіталізацію ПриватБанку в розмірі 38 мільярдів гривень.

«І якщо раптом Коломойський виграє, то цю суму фінансування з нього спитають. Наскільки йому це потрібно, не знаю», – зазначив експерт.

«Як на мене, це просто піар. Можливо, певні домовленості, які існували в минулому році, пішли не так, і Коломойський показує, що буде воювати, якщо в нього будуть вимагати дотримання закону щодо його підприємств. А ми знаємо, що вийшов відповідний аудиторський звіт, в якому було визнано правоту Національного банку з приводу того, що PricewaterhouseCoopers завищував залоги, під які давалися кредити», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв