Вовк через суд хоче заблокувати НАБУ доступ до документів НКРЕКП

370
Суд відмовив очільнику НКРЕКП у роз’ясненні щодо документів НКРЕ, право вилучити які отримало НАБУ

Суд відмовив очільнику Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, в роз’ясненні щодо документів НКРЕ, право вилучити які отримало Національне антикорупційне бюро України.

Таке рішення ухвалив Солом’янський районний суд Києва, пишуть Наші гроші.

Із матеріалів судового засідання відомо що 25 травня суд надав детективам НАБУ доступ до речей та документів, які знаходяться в центральному офісі НКРЕ.

Ідеться про документи з розрахунками формування прогнозованої оптової ринкової ціни електричної енергії у період 2014-2017 років, постанови НКРЕ про затвердження оптової ціни на електроенергію в цей період та тарифів на неї.

Крім того, НАБУ цікавили документи генеруючих компаній теплових електростанцій, а саме «Центренерго», «Донбасенерго», «ДТЕК Дніпроенерго», «ДТЕК Східенерго», «ДТЕК Західенерго», які надходили до в період 2014-2017 років та листи, які надходили від виконавчих органів влади з відомостями щодо прогнозного балансу електричної енергії ОЕС України, прогнозних обсягів відпуску е/е в ОРЕ та прогнозної структури палива теплових електростанцій у відповідний період часу, видобутку енергетичного вугілля та наявних запасів його на відповідний період часу, погоджень Порядку формування прогнозованої оптової ринкової ціни е/е за період 2014-2017 роки.

Після цього очільник НКРЕК звернувся до суду з проханням роз’яснити, про які саме документи йде мова і чи має право НАБУ їх вилучити. Суд встановив, що це прохання голови НКРЕ фактично ініціює внесення змін до попередньої ухвали суду, яка задовольнила клопотання НАБУ, а тому його відхилив.

Коментарi

Коментарiв