Експерт назвав причини падіння вартості гривні

216
Керівник аналітичного відділу інвестиційної компанії Concorde Capital Олександр Паращій назвав 2 основних чинники, що вплинули на падіння вартості національної валюти.

Експерт назвав причини падіння вартості гривні
«Перший фактор − психологічний. На це вплинуло падіння цін на ресурсні товари, від яких залежать валютні надходження України, затримка з кредитом МВФ і відсутність будь-яких сигналів від фонду про можливість надання нового траншу, від якого залежить також доля інших кредитів для країни. Другий − вихлоп гривневої ліквідності. Значні кошти, накопичені на казначейських рахунках у грудні 2015 року, були витрачені в короткий термін, що позначилося на зростанні пропозиції гривні на початку цього року», − висловив думку в інтерв’ю для Апострофа Паращій.
За словами експерта, позитивно вплинути на ситуацію щодо знецінення національної валюти є надання наступного траншу Міжнародним валютним фондом, оскільки це подолає психологічний тиск на валютному ринку в Україні. Він також підкреслив, що на девальвацію гривні майже жодним чином не впливає падіння вартості на сировину, зокрема йдеться про нафту. 

Коментарi

Коментарiв