«Підшкірний жир»: нардеп пояснив, чому санкції не надто шкодять Росії

387
Нардеп переконаний - санкції не надто шкодять Росії

Санкції Заходу завдають серйозної шкоди Росії, однак економіка цієї країни має запас «підшкірного жиру», щоб витримати санкції. Але й цей запас не є нескінченним. Про це розповів народний депутат України і координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«Санкції – питання спірне. Ми прекрасно розуміємо, що санкції діють, це величезний удар по економіці. Але треба розуміти, що у російської економіки, яка довгі роки акумулювала колосальні кошти від продажу енергоносіїв, є серйозний «підшкірний жир». Звичайно, скільки б не було нафтодоларів, вони не нескінченні. Але це може бути довгою стратегією», – підкреслив Тимчук в інтерв’ю Обозревателю.

Водночас, додав він, в України «підшкірного жиру» набагато менше. Українське суспільство втомилося від війни.

«Тому я думаю, що немає сенсу змагатися з Росією, хто більше протримається», – переконаний нардеп.

Він також висловив думку, що узагалі не було сенсу розраховувати на те, що під вантажем санкцій щодо Росії, запроваджених з 2014 року, «російська економіка завалиться».

«Ми розраховували на те, що саме російське населення почне реагувати на те, що їм доводиться затягувати паски, і що це невдоволення буде впливати на Кремль, на Путіна, який, побоюючись втратити рейтинг, буде все-таки робити якісь заходи, в першу чергу, припиняючи агресію проти України», – зазначив фахівець.

Також він констатував той факт, що у війні «холодильника проти телевізора» в Росії наразі перемагає останній.

«Наразі російська пропаганда, як ми переконалися, виявилася сильнішою від холодильника. Холодильник рано чи пізно переможе телевізор, але це питання часу. Російське суспільство виявилося занадто зомбованим. Невдоволення від зниження рівня життя росіян за допомогою пропаганди трансформували у зростання ненависті до Заходу і до України, замість того, щоб звернути увагу на своїх правителів, які довели до цього», – підсумував парламентар.

Коментарi

Коментарiв