«ПриватБанк» може очолити німець

332
Очільником "Привату" може стати німець?

Директор Європейського банку з реконструкції і розвитку в країнах Східної Європи і Кавказу Френсіс Маліж рекомендує на посаду очільника «ПриватБанку» Райнера Мюллера-Ханке. Про це Українським новинам повідомило джерело, знайоме з ситуацією.

«Наглядова рада банку 20 липня може прийняти відставку Шлапака з 24 липня і визначити виконуючого обов’язки голови правління», – ідеться у повідомленні.

Імовірно, банк тимчасово очолить заступник глави правління Галина Пахачук.

Підбором кандидатів на посаду нового очільника правління «ПриватБанку» займається рекрутингове агенство, термін відбору кандидата – два тижні, а значить, нового голову банку наглядова рада «ПриватБанку» може призначити вже у кінці липня. Його будуть відбирати із запропонованих агентством кандидатур.

У разі відсутності українських претендентів, пост голови правління може посісти німецький банкір Райнер Мюллер-Ханке.

Нині Райнер Мюллер є членом рад FinComBank (Молдова) і азербайджанського AccessBank. Має ступінь магістра з економіки Вільного Університету Берліна (Freie Universität Berlin), навчався на економіста в університетах Гейдельберга і Мадрида.

Слід підкреслити, що в Україні він уже працював генеральним директором Swedbank у 2009-2013 роках. Він має більш ніж десятирічний досвід в сфері банкінгу в країнах Центральної та Східної Європи.

Повний перелік претендентів невідомий, але ніхто з українських фінансистів публічно не виявляв бажання очолити Приватбанк. Потенційні претенденти бояться складнощів, які можуть виникнути на новому місці роботи.

«Приват» зараз – електричний стілець. Ніхто з місцевих особливо не хоче навіть подаватися на конкурс», – стверджує джерело агентства.

Коментарi

Коментарiв