В Україні впроваджують рабство – депутат про зміни до закону щодо роботодавців

962
За словами Співака, рішення ВРУ призведе до тотальної тінізації заробітних плат

Ухвалений Верховною Радою України у першому читанні законопроект №6489, що передбачає пом’якшення санкцій щодо роботодавця за наймання працівників без офіційного оформлення, призведе до тотальної тінізації заробітних плат. Про це заявив депутат Одеської міської ради Дмитро Співак.

«Тепер роботодавці можуть не хвилюватися. За зарплати в конвертах, їм нічого не загрожує, навіть штрафи. Податки та відрахування до Пенсійного Фонду, можна тепер практично офіційно не платити», – підкреслив Співак.

За його словами, у разі ухвалення ініціативи, знову почне зростати «діра» в пенсійному фонді.

Більше того, переконаний чиновник, якщо прибирають штрафи за неоформлення співробітника, то їх не будуть оформляти. А значить скоротяться відрахування, і більшість у майбутньому не зможуть претендувати на гідну пенсію.

«Усе ж очевидно. Немає роботи – немає пенсії. А це відкладене рабство. Крім того, це призведе до ще одного кола інфляції і змусить державу друкувати гроші. А це, в свою чергу, призведе до зростання цін. Ну і хто постраждає при цьому? Олігархи і великі роботодавці? Та ні, постраждають, як завжди, звичайні люди», – підкреслив депутат у коментарі Обозревателю.

Також він зауважив, що роботодавцям і підприємцям, обов’язково потрібно допомагати і створювати пільгові умови, тільки, зовсім іншим шляхом.

«Через інші, ринкові механізми. Через нову модель оподаткування і державну дерегуляцію. Через економічно обґрунтовані тарифи. Через банківське кредитування за європейськими ставками і адекватні платежі до бюджетів усіх рівнів. А ще, звичайно, через знищення корупції і спрощення системи контролю. Так працює економіка . Такі її Закони. Інакше, всі в тінь», – підсумував Співак.

Коментарi

Коментарiв