Олександр Солонько: Уряд і Рада продовжують знищувати українську економіку

383
Політичний аналітик Олександр Солонько

Уряд і парламент продовжують систематично знищувати українську економіку та фінансову систему.

22 червня фальшива коаліція проголосувала в першому читанні за ухвалення змін до Державного бюджету України на 2017 рік. 13 липня документ було затверджено в цілому.

При цьому урядовці бравурно рапортують про збільшення доходів на 26 мільярдів гривень, проте, диявол, як завжди, криється в деталях. І про ці деталі влада воліє мовчати.

Так, окрім збільшення доходів та додаткових видатків, змінюється ще один важливий параметр – державний борг. У разі ухвалення проекту змін до кошторису держави в цілому, граничний розмір держборгу може збільшитися на понад 100 мільярдів гривень  – до 1,8 трильйона.

Більш за те, Бюджетний кодекс регламентує розмір держборгу, який, згідно з нормами статті 18 Кодексу, не може перевищувати 60% річного номінального обсягу валового внутрішнього продукту України (ВВП). Так от номінальний ВВП у першому кварталі 2017 року становив (увага!) 583,9 млрд. гривень.

Тобто економіка країни котиться в прірву, і влада нічого кращого не може придумати, ніж клянчити гроші в МФВ. І при цьому вони не використовуються для того, щоби створювати реальний ВВП, а просто проїдаються та осідають в офшорах. А тепер влада хоче продати землю сільськогосподарського призначення та рештки державного сектора економіки, щоби вкинути всі ці ресурси в цю чорну діру. А результат буде той самий, навіть ще гірший.

І постраждають від всього цього врешті-решт в першу чергу пересічні українці. Влада мародерів не пов’язує свого майбутнього і майбутнього своїх дітей з Україною. Для них єдина цінність та їх єдина «батьківщина» – це гроші. Витиснувши всі соки з нашої країни, вони без жодних мук совісті залишать її Путіну.

Джерело: Олександр Солонько

Коментарi

Коментарiв