Новоспечений очільник ДПСУ купив авто вартістю у три річні зарплати

740
Очільник ДПСУ Петро Цигикал придбав дороге авто, що вартує три річні зарплати

Новопризначений очільник Державної прикордонної служби України Петро Цигикал 2016 року придбав BMW X5 вартістю 647 тисяч гривень, коли його зарплата за рік становила лише 284 тисячі. Про це ідеться у розслідуванні програми Наші гроші з Денисом Бігусом.

Петро Цигикал донедавна займав посаду директора Департаменту оперативної діяльності ДПСУ.

Згідно з його декларацією, у сім’ї Цигикалів з нерухомого майна лише гараж на 24 квадратних метри, а з рухомого – 2 автомобілі.

Джип BMW X5 Петро Цигикал придбав у червні 2016 року за 647 тисяч гривень. Втім, за даними журналістів, генерал не використовує BMW, на роботі його возить Nissan Pathfinder 2013 року вартістю 30 тисяч доларів, придбаний за кошти міжнародних донорів.

Офіційна заробітна плата Цигикала за 2016 рік становила 284 тисячі гривень. Імовірно, кошти на придбання BMW він заощадив на «відчуженні рухомого майна» вартістю у 600 тисяч.

Порівнюючи декларації за 2015 і 2016 роки, можна припустити, що цим майном ймовірно була попередня автівка Цигикала Toyota Camry. Її вартість згідно до декларації становила лише 240 тисяч, а продав її прикордонник вже за 600 тисяч.

Покупцем автомобіля вказано Олександра Блавдзевич.

Журналісти знайшли в Інтернеті тільки одну людину з таким ім’ям, це віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв