Субсидії на новий опалювальний сезон: стало відомо, хто залишиться без пільг

1042
Українців закликали розплатитися з боргами, аби не залишитися без субсидії

До 15 серпня українцям треба сплатити борги або домовитись з постачальниками послуг про відтермінування, інакше вони ризикують залишитися без субсидій. Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики України.

У Мінсоцполітики пояснили, що тим, у кого боргів немає, субсидію переоформлять автоматично. Повторно подавати документи необхідно і тим, хто орендує житло і має зміни в складі сім’ї.

«Оскільки держава бере на себе певні зобов’язання щодо оформлення субсидій, то відповідно і встановлює певні вимоги щодо отримувача субсидій, зокрема погасити свою заборгованість. У середньому по країні 80% субсидії перепризначені, документи опрацьовані», – підкреслив директор Департаменту державної соціальної допомоги Віталій Музиченко.

Крім того, до 1 вересня громадяни можуть подати до соціальних органів заяву на відшкодування зекономлених субсидій. Однак, це стосується лише тих домівок, де встановлений опалювальний котел.

Нині за допомогою звернулося вже майже чотири мільйони родин, тому на субсидії передбачили рекордну суму – 52 мільярди гривень.

Слід підкреслити, що більше країна витрачає лише на армію.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв