Парламенту доведеться надати ще 30 мільйонів із держбюджету для ЦВК

219
Центральна виборча комісія України просить додаткових 30 мільйонів гривень для здійснення місцевих виборів у Кривому Розі й районних радах Києва.

Парламенту доведеться надати ще 30 мільйонів із держбюджету для ЦВК
«Кривий Ріг − місто з великою кількістю виборців, тому використовуватимемо виборчу систему абсолютної більшості на виборах міського голови. Якщо вибори відбудуться в один тур, вони коштуватимуть майже 6 мільйонів гривень, якщо буде необхідність проведення повторного голосування, процедура обійдеться державі більш ніж у 3 мільйона», − повідомив в інтерв’ю 112 голова ЦВК Михайло Охендовський. 
За його словами, додаткове фінансування також необхідне для підтримки формування територіальних громад в Україні, об’єднання яких нині відбувається досить швидкими темпами. Охендовський зазначив, що ЦВК необхідно приблизно 2,5 мільйона гривень на проведення виборів до таких громад. 
Він наголосив, що Центральна виборча комісія вже має 20 мільйонів гривень для місцевих виборів 2016 року відповідно до закону «Про державний бюджет України на 2016 рік», проте цих коштів буде недостатньо для виборів до районних рад столиці 27 березня. 

Коментарi

Коментарiв