У Раді пояснили, навіщо потрібні обов’язкові лічильники в будинках

511
За словами нардепа, без закону про лічильники в Україні "крадуть скільки хочуть"

Обов’язкова установка лічильників на тепло і воду в будинках повинна припинити крадіжку ресурсів. Про це розповів народний депутат від «Блоку Петра Порошенка», заступник голови парламентського комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Петро Сабашук.

Нагадаємо, 2 серпня набув чинності Закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», що робить обов’язковим установку лічильників на тепло і воду.

«Українці перестануть купувати магніти на базарах. Як це зараз відбувається? Люди йдуть на ринок, просять магніти на такий-то лічильник. І за 25-30-50 гривень їм дають магніт, після установки якого лічильник перестає працювати. Лічильник знаходиться в квартирі, в яку можна зайти тільки за рішенням суду. Тобто кради скільки хочеш», – підкреслив Сабащук у коментарі Обозревателю.

Також він зазначив, що нині близько 30% води крадеться і списується на водоконали, тобто на тих, хто сумлінно оплачує послугу.

«Такий підхід знищить водоконали і теплові мережі. Тому установка лічильників в будинках – правильне рішення. Кожен повинен платити за те, що бере», – підсумував парламентар.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв