Міністр фінансів просить ДФС перевірити усі його податки

289
Данилюк хоче, аби Державна фіскальна служба перевірила усі його податки

Міністр фінансів України Олександр Данилюк звернеться до Державної фіскальної служби, щоб там перевірили, чи він сплатив усі податки.

Про це очільник Мінфіну повідомив у Facebook.

«Відповідно до п. 17.1.8 ст. 17 та 78.2 ст. 78 Податкового кодексу, прошу Державну фіскальну службу провести перевірку повноти сплати мною податків у відповідності до законів України. Це моя власна ініціатива, аби остаточно зняти всі питання», – зазначив Данилюк.

Крім того, він закликав Національну агенцію з питань запобігання корупції оприлюднити результати перевірки його електронної декларації.

«У разі неготовності результатів, прошу НАЗК в найкоротший термін завершити перевірку», – підкреслив міністр.

Також він додав, що оскільки ДФС підпорядковується Міністерству фінансів, він звернеться до НАЗК з проханням надати усім сторонам роз’яснення про можливий конфлікт інтересів.

«Усі необхідні документи (звернення до ДФС і НАЗК) будуть надіслані в передбаченому порядку найближчим часом», – запевнив Данилюк.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України підозрює міністра фінансів Олександра Данилюка в ухиленні від сплати податків.

18 липня Печерського райсуду Києва доручив Державній фіскальній службі перевірити міністра фінансів Олександра Данилюка, однак 31 липня глава Мінфіну заявив, що підозри ГПУ щодо несплати податків або інших офіційних документів не отримував.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв