До держбюджету не повернули жодних коштів клану Януковича, – Касько

216
Заступник Генерального прокурора Віталій Касько повідомив, що протягом року до державного бюджету України серед повернути коштів корупціонерів не було жодної копійки клану екс-президента Віктора Януковича.

 
До держбюджету не повернули жодних коштів клану Януковича, – Касько
Українська правда нагадує, що протягом минулого року силовим структурам удалося повернути до державного бюджету лише 4 тисячі доларів із розграбованих колишньою владою коштів. Проте заступник Генпрокурора заявив, що ця сума жодним чином не причетна до активів колишніх чиновників. За словами Каська, відповідно до закону «Про державний бюджет України на 2016 рік», є положення, які передбачають повернення розграбованих коштів унаслідок корупційних схем.
«Рішення про те, на які саме рахунок/статтю бюджету їх направляти після конфіскації, ухвалює виконавча служба. Насправді, таких коштів на підставі вироків суду в минулому році було близько 300 тисяч гривень. Не 8 тисяч, звичайно, але теж смішна сума, враховуючи рівень корупції в Україні», – наголосив прокурор.
Касько наголосив, що серед згаданих 300 тисяч гривень немає коштів, вилучених у чиновників колишньої влади, тому заплановані мільярдні надходження до державного бюджету – лише популізм. За його словами, будь-який експерт підтвердить, що кошти з заарештованих рахунків клану Януковича не повернуть до України.

Коментарi

Коментарiв